سوالات متداول

سوالات متداول

1-آیا چاپ مقالات ارسال شده به کنفرانس در ژورنال های بین المللی امکان پذیر می باشد؟

بله، با توجه به سطح کیفیت برگزاری کنفرانس و پیگیری دبیرخانه کنفرانس برای مقالات پذیرفته شده در کنفرانس که ثبت نام خود را نهایی کرده باشند، امکان چاپ در ژورنال های علمی بین المللی فراهم می گردد.

2-آیا ژورنال های بین المللی معرفی شده از طرف دبیرخانه معتبر هستند؟

دبیرخانه کنفرانس در تلاش است ژورنال های بین المللی را معرفی نماید که با توجه به آخرین نسخه مجلات معتبر و نامعتبر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دارای اعتبار شناخته شده و در سایت Thomson Reuters نمایه شده باشند.

3-مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس در کدام ژورنال های بین المللی چاپ خواهد شد؟

معرفی کامل ژورنال های بین المللی بعد از برگزاری کنفرانس و دریافت بسته کنفرانس از طریق سایت کنفرانس، ایمیل، پیامک و تماس تلفنی کارشناسان ISI اطلاع رسانی خواهد شد.

4-برای چاپ در ژورنال های بین المللی چه اقداماتی باید انجام دهم؟

پس از دریافت اطلاعات و انتخاب ژورنال مورد نظر در صورت ارسال مقاله به زبان فارسی ابتدا مقاله خود را بدون تغییر در محتوای مقاله به زبان انگلیسی ترجمه نمایید. پس از تکمیل فرم تعهد نامه و پرداخت هزینه ژورنال، سایر اقدامات از طرف دبیرخانه پیگیری خواهد شد.

5-آیا مقالات پذیرفته شده جهت چاپ در ژورنال های بین المللی، مجدد داوری خواهند شد؟

با توجه به سطح داوری، در بیشتر مواقع مقالات بدون داوری مجدد به چاپ خواهند رسید. در موارد اندک اگر در ترجمه مقاله محتوا تغییر کرده باشد و یا سردبیر ژورنال اصلاحاتی را اعلام نماید، پژوهشگران می توانند مقاله خود را اصلاح و مجدد ارسال نمایند.

6-آیا دبیرخانه خدمات ترجمه مقالات را نیز ارائه می دهد؟

بله، دبیرخانه می تواند مقاله شما را در سطح ژورنال های بین المللی ترجمه نماید. اطلاعات خدمات ترجمه به همراه اطلاع رسانی ژورنال ها اعلام خواهد شد.

7-آیا برای چاپ در ژورنال های بین المللی باید هزینه پرداخت شود؟

بله، هزینه چاپ در ژورنال های بین المللی از هزینه شرکت در کنفرانس مجزا می باشد و بر اساس کیفیت ژورنال های معرفی شده متغیر می باشد.

8-آیا نحوه پذیرش مقاله (شفاهی، پوستر و چاپ در مجموعه مقالات) در فرایند چاپ در ژورنال های بین المللی، تاثیر گذار است؟

خیر، تمامی مقالاتی که از طرف کمیته علمی مورد پذیرش قرار می گیرند، در صورت تمایل پژوهشگران امکان چاپ در ژورنال های بین المللی را خواهند داشت.

ثبت نام و ایجاد پنل کاربری

ثبت نام

ورود به سیستم

پوستر کنفرانس

امکان نمایه و چاپ مقالات در:

  • نمایه در تامسون
  • نمایه در اسکوپ

اخبار نمایه سازی

نمایه سازی دومین کنفرانس بین المللی

معرفی کنفرانس

about conferenceمدیریت، اقتصاد عامل پيشرفت کشورهای توسعه يافته در راستای تحقق اهداف، برنامه ها و نیاز به کار علمی در ابعاد مختلف آن در سطح بین الملل می باشد. امروزه این علوم نقش اساسی در موفقیت، پیشرفت و دستیابی به اهداف مهم کشورهای دنیا، سازمان ها و بهبود زندگی مردم در ابعاد مختلف ايفا می نمايد. لذا استفاده از نظريات و تخصص جامعه نخبگان دانشگاهي علوم انسانی و اقتصادی براي برنامه ريزي جهت تقويت زمینه های مختلف مدیریت، اقتصاد و بکارگیری یافته های جدید جهت بومی سازی و بکارگیری این تحقیقات، در جهان یک نیاز مهم می باشد....

ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی، لطفا جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های کنگره در خبرنامه کنگره عضو شوید

تمامی حقوق این سایت متعلق به کنفرانس بین المللی پژوهش در مدیریت و اقتصاد می باشد.
طراحی و اجرا توسط Confsystem